TOP-TIP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Analize - Prognoze - Tipovi

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Lotti
Admin
Lotti


Posts : 322
Join date : 2008-03-04
Location : Holland

Analize - Prognoze - Tipovi Empty
PostSubject: Analize - Prognoze - Tipovi   Analize - Prognoze - Tipovi Icon_minitimeSat Mar 08, 2008 10:03 pm

http://www.copalibertadores.com/
Back to top Go down
darkmyth
Admin
darkmyth


Posts : 15
Join date : 2008-03-05

Analize - Prognoze - Tipovi Empty
PostSubject: Re: Analize - Prognoze - Tipovi   Analize - Prognoze - Tipovi Icon_minitimeTue Mar 11, 2008 6:19 pm

Real Potosi-San Lorenzo 11.3.-12.3. 01:10 (2-0)2-3 Evil or Very Mad

WANT TO WIN AT THE SKY

Ovo je naslov na zvanicnom sajtu San Lorenza,sto vam dovoljno govori gde i u kojim uslovima igraju.San Lorenzo je u velikim problemima i kadrovskim i rezultatskim.Na utakmicu su stigli samo 2 dana pre,bez Mendeza,Botinelija,Silvere i D'Alesandra.Svi igraci prve postave.
Igrali su dosad sa Cruzeirom kod kuce i uzeli bod i izgubili u Karakasu a u domacem prvenstvu pobedili drugi tim Estudiantesa i zadnju u gostima Rasing.Sve u svemu lose.Veliki je problem odsustvo D'Alesandra mozga ekipe i Botinelija sefa odbrane.
Protivnik i domacin na 3960 metara nadmorske visine Real Potosi.Godinama unazad najjaci ali za Bolivijske prilike.Slab tim za ovo takmicenje,sve svoje bodove osvaja uglavnom 90% na domacem terenu i to zbog geografkog polozaja.
I jedni i drugi ako misle da idu dalje moraju na pobediti.Losa forma,nedostatak nekolicine igraca i nadmorska visina.To su tri stvari koje su na strani Potosa.I ovakav tim San Lorenza u normalnim uslovima bi pobedio Potose.To me brine.
Jedna paralela,cisto da imate bolji uvid u situaciju i da se ne zalecete previse i Bayern je dosao u Beograd bez pola tima i kvota na Zvezdu je strmoglavo padala pa znamo kako se zavrsilo!
Ja cu pokusati 1,i u sistemu i X-1 ali bez velikih zaleta.Plasim se i da ne ode ovaj par do kraja u Public bet.
1 2,75 BalkanBet Evil or Very Mad
X-1 6,65 BalkanBet Evil or Very Mad


Last edited by darkmyth on Fri Mar 14, 2008 7:51 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
darkmyth
Admin
darkmyth


Posts : 15
Join date : 2008-03-05

Analize - Prognoze - Tipovi Empty
PostSubject: Re: Analize - Prognoze - Tipovi   Analize - Prognoze - Tipovi Icon_minitimeTue Mar 11, 2008 6:19 pm

Cienciano-Coronel Bolognesi 11.3. 22:50 (0-0)1-0 Twisted Evil

Ovo je za mene izgledniji 1.I Cienciano je,kao i Potosi,rekao sam vec na velikoj nadmorskoj visini.Bolji su tim pojedinacno a i jaci i poznatiji od Boloognesa.
Tradicionalno ih pobedjuju kod kuce u poslednjih 11 godina,pobedili su ih 10 puta i samo jednom izgubili!U prvenstvu pobedjuju sve kod kuce a gube na strani.Visina je njihova velika prednost i po meni ce je iskoristiti i veceras.
Jos uvek imaju solidne sanse da se plasiraju dalje sa ovom pobedom tako da ja ovde veceras igram 1 i 1-1.
1 1,80 BalkanBet Twisted Evil
1-1 2,90 BalkanBet
Evil or Very Mad
Pozdrav :grin:


Last edited by darkmyth on Fri Mar 14, 2008 7:50 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
darkmyth
Admin
darkmyth


Posts : 15
Join date : 2008-03-05

Analize - Prognoze - Tipovi Empty
PostSubject: Re: Analize - Prognoze - Tipovi   Analize - Prognoze - Tipovi Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 9:05 pm

Universidad de Catolica-River Plate 12.3.-13.3 01:10 (0-1)1-2 Twisted Evil

Uh,trebao mi je ceo dan da se oporavim od Potosa.Nikad se necu nauciti nekim stvarima,opet cu u prvi razred
Elem,'Sigurno pobedjujemo','Tri boda ostaju u Cileu','Nosimo bodove kuci' samo su neki od naslova sto u stampi sto na sajtovima klubova.
Jedan mi pada u oko 'Ne odustajem od svoje taktike'Diego Simeone.
River igra vrlo ofanzivno.Ima jaku i iskusnu odbranu,vezni red u kome posle Arijela Ortege svi imaju od 20 do 23 godine i u spicu mladog Sanceza i iskusnog Abreua.
Igraju jako brzo sto svakoj odbrani stvara velike probleme.Mozak im je Ortega,koji u formaciji 4-3-3 igra iza napadaca.Napadaju ali ne stihijski i bez plana,vec nesto 'Evropskije' onako kako to ekipe ovde rade.
Imaju harizmu i zelju a dodatno ih ubrizgava Simeone sa svojim autoritetom.
Najzad,pobedili su u poslednjem minutu Ameriku kod kuce,osvojili 3 boda i ubrizgali sebi veliko samopouzdanje.Vec na sledecoj utakmici protiv Estudiantesa su i sa igracem manje i bez Ferarija pozadi,Fernandeza u sredini i Sanceza koje je Simeone odmarao za ovaj mec,uspeli da iscupaju bod i umalo dodju do tri.
Bodovi su im neophodni dobar je i jedan ali sa sva tri bi sebi skratili muke jer sve ekipe imaju po 3 boda(i San Martin i Amerika)sto govori da svi racunaju na prolaz dalje a nakon blamaze od prosle sezone ove nemaju pravo na kiks.
Ne tice se ove utakmice,ali koliko su porasle ambicije kluba govori i podatak da planiraju pojacanja i to Aimara i Saviolu!
Posto cu navijati onda cu na njih i igrati!Ne sa velikim ulogom,ocekjem da sacuvaju svoj a daju jedan-dva gola koji bi ih odveli dalje i jos vise rasteretili ovaj mlad tim.
2 2,40 BalkanBet Twisted Evil
0-2 1,75 BalkanBet
Evil or Very Mad
Pozz
Back to top Go down
darkmyth
Admin
darkmyth


Posts : 15
Join date : 2008-03-05

Analize - Prognoze - Tipovi Empty
PostSubject: Re: Analize - Prognoze - Tipovi   Analize - Prognoze - Tipovi Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 11:26 pm

San Jose(Bol)-Santos(Bra) 19.3.-20.3. 01:50

Preko sedam brda preko sedam gora...tako izgleda put ekipe Santosa u Boliviju.Naime,oni su celi dan proveli u putu,jos uvek nisu odrzali ni jedan trening u Boliviji a igraju na 3700 metara!
Iskren da budem i po malo grub,smucile su mi se Bolivijske ekipe!Svaka utakmica koju oni igraju kod kuce pada kvota.Nemaju kvalitet,nemaju snagu da mogu da igraju sa drugim ekipama u ovom rangu i sve sto mogu je da hvataju na tu visinu.
Bolivijci igraju nesto drugacije u Copi u odnosu na prvenstvo.Zatvorenije,sa samo jednim spicom Argentincem Curruti-em i iza njega zvezdom tima Brazilcm Alexom de la Rosom.Imaju 2 odigrane utakmice i jos gol nisu dali dok u prvenstvu u zadnje 3 utakmice imaju gol razliku 11:7 Losa ekipa do zla boga u sustini,mozda i najlosija u Copi ove godine.
Santos dolazi u Boliviju kompletan,isti sastav kao protiv Chivasa osim sto ce na levoj strani igrati oporavljeni Adriano umesto Denisa.
Oni imaju velike probleme sto se tice novca.Vec su neke igrace prodali a spremaju veliku cistku u timu i predsednik kluba je najavio stvaranje nove mlade generacije,poput one Robinjove koja je osvajala i harala Brazilom i Amerikom.
Takodje ih kao i San Jose krasi neefikasnost.U 2 meca samo je Molina postigao onaj sjajan gol protiv Chivasa i to je to.
Samo zbog velikih problema Santosa sa putom,kratke i nedovoljne aklimatizacije i nesto losije atmosfere zbog novca,pada kvota i vece se sanse daju San Jose-u.Kvalitet,ime,iskustvo velikih takmicenja i sve sto ide uz to(autoritet kod sudija...)su ipak na strani Santosa.
Jedno poredjenje,Potosi su u klasi San Josea,San Lorenzo u klasi Santosa,pa ih je ipak prepolovljen pobedio u Boliviji prosle nedelje kada im je bilo potrebno.
Santosu je i bod dovoljan,dobro mi je krenulo sa X-evima tako da i ovu utakmicu obelezavam krsticem(ogradjujem se zbog nenormalnih uslova sa X2)
X 3,25 BalkanBet
Veliki pozdrav...
Back to top Go down
darkmyth
Admin
darkmyth


Posts : 15
Join date : 2008-03-05

Analize - Prognoze - Tipovi Empty
PostSubject: Re: Analize - Prognoze - Tipovi   Analize - Prognoze - Tipovi Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 11:26 pm

Ostale dve utakmice mi deluju jako neizvesno!Libertad-Fluminense mi se cini da mogu doci sva 3 znaka a sto se tice Flamenga,oni su se silno pojacali,imaju velike ambicije ali su od Nacionala izgubili prvi mec sa 3-0(sa dva igraca manje) pa mi je i taj par sumnjiv.
Ipak,mislim da ce ove dve ekipe dalje.Blizi je pobedi Flamengo,atmosfera(Marakana),ali sam oprezan po pitanju ovog meca jer je ipak to derbi grupe
Back to top Go down
Sponsored content





Analize - Prognoze - Tipovi Empty
PostSubject: Re: Analize - Prognoze - Tipovi   Analize - Prognoze - Tipovi Icon_minitime

Back to top Go down
 
Analize - Prognoze - Tipovi
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Analize - Prognoze - Tipovi
» Analize - Prognoze - Tipovi
» Analize - Prognoze - Tipovi
» Analize - Prognoze - Tipovi
» Analize - Prognoze - Tipovi

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
TOP-TIP :: Juzna Amerika - South America :: Copa Libertadores-
Jump to: