TOP-TIP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Play off za euro cups

Go down 
AuthorMessage
Lotti
Admin
Lotti


Posts : 322
Join date : 2008-03-04
Location : Holland

Play off za euro cups Empty
PostSubject: Play off za euro cups   Play off za euro cups Icon_minitimeFri Mar 07, 2008 4:38 pm

Play off za euro cups 5b9yz8
Back to top Go down
Lotti
Admin
Lotti


Posts : 322
Join date : 2008-03-04
Location : Holland

Play off za euro cups Empty
PostSubject: Re: Play off za euro cups   Play off za euro cups Icon_minitimeTue Apr 01, 2008 7:50 am

OVO NIJE PRVOAPRILSKA SALA

Ovim postom bih hteo da vas obavestim da vise necu ucestvovati na ovom "otvorenom forumu" ni kao admin, ni kao urednik a ni kao clan jer nisam spijun, nisam za strahovladu, nisam antisrbin a nisam ni protiv drugih nacija, nisam za jedno misljenje, nisam protiv cirilice i ne uklapam se u sablon admina( ne citam PP, ne nadgledam chat, nisam clan Stasi,Kgb grupe, nisam clan Cantona lobija, u admin temi ne nazivam ostale clanove kretenima, idiotima, majmunima itd, necu da mi oni odredjuju s kim cu biti dobar, ne banujem ljude zbog suprotnog misljenja ...).

Grupa admina mi prebacuje zasto sam ih nazvao Stasi, nazvani su tako jer previse(totalno) ulaze u privatnost clanova i zato sto je to naravno istina koju je pokazao Cantona citanjem i postiranjem PP koja je bila upucena drugom adminu. Dalje mi prebacuju jer sam ih nazvao Cantona lobi, i to je istina jer za svaku nesuglasicu ili nesto imalo intrigantno ako se desi na forumu, u roku od par minuta tu su Dejan, Boban979 i Cantona a pridruzi se i jos koji, malo neverovatno da se bas svi uvek slucajno pojave u roku od par minuta u takvim situacijama.
Zbog tih admina banovani su ili su napustili forum Denissns, General2, Srx (spisak je mnogo duzi) verovatno ima jos ljudi ali u poslednjih nekoliko nedelja sam retko bio na forumu tako ne mogu da znam za zbivanja u tom vremenu, Laos je takodje sve redje na forumu, a ti ljudi su mnogo dali za ovaj forum neki od njih cak i osnovali ovaj forum ali se nisu slagali sa strahovladom statisticara takmicenja Cantona i njegovom klapom. Zasto je Srx banovan? zato sto se pobunio protiv ukidanja cirilice, zasto je General2 otisao? jer ne zeli da bude non-stop pod lupom od nekog iz te grupe, zasto je Denissns otisao? jer su modifikovali njegove teme kako su oni hteli tj unistili su ih, ima jos dosta ljudi sa kojima su oni u konfliktu. Kada ne zele te ljude na forumu zasto onda i ne obrisu njihove postove, zato sto bi im forum onda izgledao kao olupina. Da ne zaboravim njima smeta i to sto sam ja jos uvek dobar sa tim ljudima kojima su oni uskratili ucesce na ovom forumu.

Moje ideje(osim uredjenje tema Spanija, Skotska, Copa Libertadores) nikada nisu pozitivno prolazile i uvek su odbijane a sad kada neko iz te grupe postavi takvu istu ideju to je odjednom super ideja, smesno ali istinito.

Neki ljudi su se previse uziveli u ulogu funkcije admina jer ipak im je to najveca funkcija u zivotu od one kada su bili predsednici odeljenskih/razrednih zajednica.

Meni je prosle nedelje postavljen ultimatum, odlazi sam ili da izglasamo da ides, naravno da Stasi grupa radi po principu "kadija te tuzi, kadija ti sudi" posto je ovo "otvoreni forum" trazio sam da se glasa u temi LIVE i naravno da su odbili, ali bez obzira i da su dozvolili i da se izglasa da mogu da ostanem ja to ne bih uradio jer sam vec ranije planirao da napustim "forum-ujdurma" zbog doticne grupe.

Naravno da ce sada sa njihove strane da padaju teske i uvredljive reci na moj racun, to su radili i ranije jer oni koji vise nisu tu ne mogu da se brane. Mozda ce sada biti "fini" pa to nece raditi ovde ali ce zato sigurno to uraditi u admin temi.

Nivo foruma je sve nizi i nizi a najvise zahvaljuci opet istoj grupi i sve vise ce se izbegavati da se bilo sta napise na forumu. Pa zar na ovakvom forumu treba da bude najinteresantnija tema Takmicenje i da se sve vrti oko toga, ah da njihov vodja knjizi tamo rezultate i tabele pa onda i mora tako da bude a nije ni cudo jer on je doveden na forum kao "prijatelj" a kasnije je tom istom prijatelju koji ga je doveo zabio noz u ledja i oterao ga sa foruma. Posto sada nema ko da radi Holandiju i Belgiju predlazem "expertima" iz lobija da pocnu da ih oni rade, tako ce moci da pokazu svoje znanje.

Cezar nije u ovoj navedenoj grupi ali je pitanje koliko ce i on da izdrzi.

Zao mi je dobronamernih ljudi kojima sam mogao pomoci ali postoje i drugi forumi pa se mozda i sretnemo negde, u svakom slucaju tim dobronamernim ljudima zelim sve najbolje i puno srece. Stasi grupi necu pozeleti nista jer i ne zasluzuju nista.

Pozdrav
Back to top Go down
 
Play off za euro cups
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
TOP-TIP :: Srednja Evropa - Central Europe :: Holland :: Holland 1.league-
Jump to: